Barış Mah. Kavaklıdere Mevkii Ginza Lavinya Park Sitesi B blok D:89 Beylikdüzü / İSTANBUL
Kullanıcı Yorumları
“Annemde Kemik Erimesi hastalığı olduğu için bu kemer ile düşme sonucu meydana gelebilecek sorunları önlemiş oluyorum. Teşekkürler Hip Safe “
Böyle bir ürünün varlığından haberim yoktu. İnternette görür görmez siparişini verdim. Çünkü yaşlı annemin düşerek bir yerini incitmesinden korkuyordum. Gerçekten de kusursuz çalışıyor, gözüm arkada kalmıyor.
Eşimle birlikte babam da bizimle yaşıyor. Kendisi 80 yaşını aştı ve eskisi gibi rahat yürüyemiyor. Özellikle merdiven çıkarken aklımız onda kalıyordu. Yanında olmadığımız zamanlar artık daha rahatız.
Eşimin vefatı sonrası yalnız yaşayan 74 yaşında bir kadınım. Yaşında etkisiyle eskisi kadar vücudunuza hakim olamıyorsunuz. Böyle bir ürüne ihtiyacım vardı. Bir kez ayağımın kayması sonucu düştüm ve Hipsafe’in hemen devreye girmesi sonucu hiçbir acı hissetmedim. Teşekkürler bu güzel ürün için.
Son yıllarda merdiven çıkarken büyük problem yaşamaya başladım. İçimde hep var olan düşme korkusuyla beraber bir yerlerimin hasar görerek hastaneye yatarak eskisi gibi sağlıklı olamayacağım hissini Hipsafe ile aştım. Teşekkür ettim.
Bir yakınımın düşerek kalçasını kırması sonucu çok korkuyordum aynısının benm de başıma gelebileceği ihtimalinden. Hipsafe’i görür görmez alarak bu korkumu yendim. Artık çok daha huzurluyum
Yaşlı annemle beraber aynı evde yaşıyoruz. Çalıştığım için çoğunlukla evde olamıyorum. Kendisi yürümekte zorlandığı için bu üründen haberdar olur olmaz aldım. Artık yanında olamadığım zamanlar da gözüm arkada kalmıyor. Teşekkürler Hipsafe.
Konuşmayı Başlat
Yardıma ihtiyacın var mı?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?